הובלות ביפו

 

מחפשים חברת הובלות ביפו ? ובכן הקץ לחיפושים חברת סטאר הובלות ממוקמת ביפו ותעניק לכם שירות מעולה במחיר מדהים.

ישנו קסם רב בעיר יפו, הבנייה העתיקה והרחובות הצרים משרים הרגשה של זמנים קודמים ייחודיות וחן. מגורים בעיר אטרקטיבי במיוחד לאנשים צעירים ללא משפחה, קרבתה לתל אביב משחקת לטובתה ולמעשה הינה היתרון הגדול ביותר של העיר.

בחיפוש מדוקדק ניתן למצוא דירות מקסימות למגורים, רוב הבניינים בעיר הם בניינים ישנים מאוד שנבנו עוד לפני קום המדינה או בסמוך אליה. הבנייה ברובה היא בנייה ערבית המתאפיינת בחדרים גדולים מאוד ותקרות גבוהות, הארכיטקטורה הערבית מעניקה תחושה ייחודית לדירה, תחושה של מרחב ואותנטיות. אך עליה וקוץ בה, החיסרון של בתים ישנים אלו היא העובדה שאין בהם מעלית, מה שאומר שהובלת הדירה תעשה באופן רגלי ללא עזרה של מעלית להניף את הריהוט הכבד לקומה העליונה.

ישנם מספר חברות הובלות ביפו אשר יציעו את שירותיהם להובלה, אריזה ופריקה. אם דירתכם נמצאת בבנין ללא מעלית כדי לכם לשקול את האפשרות של מינוף. חברות הובלה אחדות מציעות שירותי מינוף, כלמור בנוסף למשאית ההובלה ישנו מנוף אשר יניף את תכולת הדירה לקומה העליונה דרך החלון בסלון. כך ההובלה תעשה בקלות, במהירות ובצורה הבטוחה ביותר, בלי שיסחבו וישברו את כל הריהוט הגדול והיקר בגרם מדרגות צר.

לפני שסגרתם עסקה עם חברת ההובלות וודאו כי כל הפרטים רשומים וברורים, דרשו לקבל מסמך רשום ואל תסתפקו בלחיצות ידיים ובהבטחות.