הובלות בגבעתיים

 

גבעתיים ממוקמת בלב גוש דן, גבעתיים צמודה לרמת גן ולתל אביב אך עם זאת מעניקה תחושה של עיר שקטה ושלווה. העיר מדורגת במקום התשיעי (מתוך עשר) במצב הסוציו-אקונומי שלה ורוב האוכלוסייה שלה מונה אנשים במעמד הבינוני הגבוה. בשנים האחרונות העיר עוברת מתיחת פנים ומשפחות צעירות רבות נוהרות אליה. במידה ואתם אחת מהמשפחות הללו תוכלו למצוא חברות הובלות בגבעתיים אשר יציעו לכם את שירותיהם המגוונים.

לפני בחירה בחברת הובלות מסוימת, עשו סקר שוק וודאו את טווחי המחירים להובלה ולשירותים הסובבים אותה, יתכן כי חברת הובלות בגבעתיים זולה יותר או יקרה יותר מאשר חברת הובלות בעיר אחרת, לכן מומלץ לברר במספר מקומות.

וודאו לציין באופן ברור מהיכן להיכן ההובלה, באיזה מועד, האם ישנם מעליות בשני היעדים והאם ישנם אלמנטים שונים אשר עלולים להקשות על המובילים ועקב כך לדרוש ממכם תוספת תשלום, אף אחד לא אוהב הפתעות של תוספות במחיר ובטח לא ביום המעבר כאשר חצי מתכולת הבית כבר במשאית ואין לכם ברירה אלא להסכים לכל מחיר שהמוביל ינקוב בו. וודאו לחתום על מסמך מסודר את כל תנאי ההובלה ושעת ההובלה, במידה והוספתם ביטוח להובלה וודאו גם לקבל את הפוליסה הזו עם כל הסעיפים וההתניות שלה.

שתהיה לכם הובלה נעימה, מהירה וחסרת תקלות.