הובלת רהיטים

אחד משירותי ההובלות המבוקשים הוא שירות של הובלת רהיטים , יש כאלו הזקוקים לשירות של הובלת ריהוט משרדי, ויש כאלו שזקוקים להובלת רהיטי דירה, ויש כאלו זקוקים לשירות של הובלת רהיטים חדשים מנגריה, או לשירות של פירוק רהיטים מהבית הישן והובלת הרהיטים לבית החדש והרכבתם בבית החדש.

חשוב לדעת של א כל חברת הובלות מתמחה במתן שירותי הובלות רהיטים, ולכן חשוב לברר האם חברת ההובלות שאליה פניתם אכן מתמחה במתן שירות של הובלת רהיטים. האם החברה התנסתה כבר בביצוע הובלות של רהיטים , האם החברה מבצעת ביטוח הובלות רציני למניעת נזק לרהיטים , ועוד.

חשוב לזכור שהובלה של כורסא בודדת שונה לגמרי מהובלה של חדר שינה או מהובלה של מטבח שלם, הכולל בתוכו רהיטים כבדים, ולכן חשוב לבחור רק חברת הובלות מקצועית ואמינה שיש לה ניסיון רב בהובלת רהיטים.

הובלת רהיטים- דגשים חשובים

האם חברת ההובלות שמבצעת הובלות רהיטים מעסיקה גם נגר או איש מקצוע שידע לפרק את הרהיטים מהבית הישן ולהרכיב מחדש את הרהיטים בית החדש.

  • חשוב ליידע את חברת ההובלות אילו רהיטים עליה להוביל וכך היא תדע איזה משאית עליה להביא ביום ההובלה ובנוסף לכך היא תדע אילו חומרים להביא לשם ביצוע עיטוף ואריזה איכותיים ובטוחים של הרהיטים השונים. יש רהיטים שצריך לעטוף אותם בניילון ויש רהיטים שצריך לעטוף אותם בחומרים עמידים יותר כמו קרטון, או בחומר בידודי כלשהו שימנע שבירה של הרהיט במקרה הוא עשוי מזכוכית.
  • ביצוע סקר שוק – לפני שאתם בוחרים חברת הובלות שתבצע עבורכם שירות הובלות רהיטים בצעו סקר שוק וכך תדעו מהו המחיר הממוצע שנדרש עבור שירות של הובלת רהיט בודד ומהו המחיר הנדרש עבור הובלת מערכת רהיטים שלמה. רק לאחר שביצעתם סקר שוק תוכלו  להרגיש שאתם מבינים יותר בנושא של הובלות רהיטים ואז תוכלו לבחור את חברת ההובלות שתבצע עבורכם שירות של הובלת רהיטים.
  • חפשו מידע באינטרנט בנושא הובלת רהיטים – היום ניתן למצוא באינטרנט מידע רב בנושא הובלות , אז לפני שאתם מחפשים חברת הובלות שתבצע עבורכם שירות של הובלות הכולל בתוכו גם פירוק ,הרכבה והובלה של רהיטים חפשו מידע בנושא וכך תהיו בקיאים יותר בנושא .