הובלת מוסדות

לא כל יום מבצעים הובלה, ועל כמה וכמה לא כל יום מבצעים הובלת מוסדות.

בישראל קיימים מוסדות רבים, בין היתר מוסדות ציבוריים ופרטיים, לרבות בתי ספר, בתי חולים, ארגונים ועוד.

כל אותם מוסדות ממוקמים בבניינים, או מתחמים שונים ברחבי הארץ, ומכילים ציוד רב המשמש אותם במהלך היום יום בעבודה השוטפת.

ישנם מקרים בהם חל הצורך לבצע הובלת מוסדות ממקום אחד אל מקום אחר, בשל סיבות רבות ומגוונות, כמו למשל שיפוץ המבנה הקיים, סיום תקופת שכירות המבנה והצורך לפנותו, מבנה אשר אינו כשיר לאכלס בו אנשים או ציוד בשל אי בטיחות ועוד. הובלות מוסדות חייבות להתבצע במקצועיות, מיומנות, יעילות ומהירות, על מנת להשיב את סדר היום לתקנו במהירות האפשרית.

אילו מוסדות זקוקים להובלות

הובלת מוסדות היא פעילות לוגיסטית ומקצועית רחבת היקף.

מוסדות רבים בישראל זקוקים להובלה, בניהם: משטרת ישראל, עיריות שונות ברחבי ישראל, בתי משפט, בתי ספר, בתי חולים ועוד. כל מוסד לו מבצעים את ההובלה, מקבל יחס אישי וליווי צמוד.

אופן ההובלה משתנה בין מוסד אחד לאחר ועל כן הליווי מתרחש מהשלב המקדים ועד השלב הסופי בו כל הציוד ממוקם במשכן החדש באופן מושלם. אחד היתרונות של הובלת מוסדות מקצועית, הוא הארגון המקצועי והסדר בו מתבצעת ההובלה.

מובילים לדרך חדשהמקצועיות

חברת הובלת מוסדות בה תבחרו, צריכה להיות בעלת כלי עבודה מתקדמים, לרבות משאיות, ארגזים ואף מובילים. כל המכשור בעזרתו יבצעו את ההובלה, צריך להיות בהתאם לתקנים, בין אם מדובר במנופים, ובין אם מדובר בכוח האדם האנושי שחייב להיות בעל ניסיון ומיומן מספיק בכדי להעביר את כל הציוד בשלמותו אל המשכן החדש.

כיצד לבחור חברת הובלת מוסדות

אם המוסד בו הינכם עובדים עובר "דירה", ועליכם הוטלה המשימה לארגן את כל המעבר, לרבות איתור חברת הובלות מקצועית ומיומנת, פעלו על פי השלבים הבאים.

בקשו ממכרים המלצות אודות חברה מוכרת אשר בשרותיה הם השתמשו בעבר ונותרו מרוצים.

חשוב לזכור כי להמלצות שתקבלו ממכרים, אין אינטרס שיווקי וכך הינכם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הבחירה היא מושכלת.

לאחר שקבלתם מספר שמות של חברות, היכנסו אל הרשת האינטרנטית וחפשו מידע רלוונטי אודות פועלה.

היכנסו אל אתר האינטרנט של החברה ובררו מהם שנות הוותק של החברה, לכמה מוסדות הם ביצעו בעבר הובלה, כמה משאיות יש לחברה, בעזרת איזה כלים נוספים פרט למובילים הם מבצעים את ההעברה (מנופים וכדומה).

אם איתרתם מוסד אשר ביצע העברה דרך החברה, השיגו את מספר הטלפון שלו, ואל תהססו להתקשר ולבקש חוות דעת מקצועית מניסיונם האישי. כמו בהמלצות, גם כאן לחוות הדעת לא יהיה אינטרס שיווקי וזו הדרך הטובה ביותר לקבל אומדן אודות המקצועיות של החברה מבעלי ניסיון.